תגובות על מצגות שונות ועל אתר האינטרנט!

עוזי היקר!

אני מאד עמוס (בטח כמו כולם) ואני אף פעם לא פותח שום מצגת או אי מייל שאינו מכוון עבודה – חוץ מאשר את שלך!!! המצגות יוצאות מן הכלל, המוסיקה והתמונות מרהיבות ומחממות את הלב. המשך! המשך!
תודה,
Nir B

עוזי שלום
רצינו להודות לך על המצגת המרגשת והיפה שערכת על עמק הבכא ועל האישור שנתת לנו להשתמש בה.

שגרירות ישראל בפינלנד ערכה, בשיתוף הקהילה היהודית, את טקס יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי הטרור בהשתתפות כ-150 איש.
במהלך הטקס הקרנו את המצגת בשפה העברית, ושתי תלמידות מבית הספר היהודי סיפרו במקביל את סיפורך בשפה הפינית.
היה מרגש עד דמעות.
תודה וחג עצמאות שמח
בברכה

פז כהן / שגרירות ישראל בהלסינקי

שלום עוזי
תודה על השי (מגזין "מסע עולמי"), אבל האתר החדש, התכנים שלך, המצגות שלך … פשוט "ללקק את האצבעות" (לדעתי)
בלי לזלזל חלילה במסע עולמי אני נהנה פי כמה מונים מהחומרים שלך, האופן בו אתה מגיש את הכל (פשוט מהלב)המשך בדרכך כי מה שיוצא באמת מהלב  מצליח לחדור ללב הזולת בנקל
איחולי הצלחה בעזרת האתר החדש ושוב תודה
איתי ז.
(מתכבד להימנות על רשימת מכותביך)

שלום רב

צורמת לי ההשוואה בין ברלין ההרוסה לבין ערינו וישובנו שנהרסו (מצגת – אדריכלות בברלין).

הנסיבות והסיבות להרס והחורבן כל כך שונות שאין כלל כל מקום לשימוש במשוואה מסוג זה וגם בכל הנוגע לחורבנה של לבנון ע"י כוחותינו, עם כל הצער והזוועה שהסבנו לאנשים התמימים. והרי ברור שישנם שם גם כאלה, הרי שכל זה בא "ממקום" ומאנשים אחרים לגמרי מאלו שהחריבו את ברלין, וגם כאן אין מקום להשוואות מסוג זה.
.ניראה לי שדבריך נאמרו בתום לב, ומתוך כוונה טובה. אולם לי זה צרם
…….אולי אם היית משווה לעיר אחרת, של עם אחר, במלחמה אחרת

בברכה
מ. כהן-גיל

לעוזי שלום, אהלן !
שמחתי לשוחח איתך והחלטתי שאתה ראוי משום מה לאיזה הכרת תודה סמלית, התרשמתי מהאתר ובעיקר מהתוכן העברי המופלא שיצקת לתוכו, השיר על מצגת תל אביב הקסים אותי במיוחד וגם מצגת ים המלח (נ.ב למה לא הכנסת את השיר ים המלח ? ).
האתר שלך פשוט מקסים, מעבר להיבט המסחרי הוא נכס של ערכים, געגועים למה שהיה ואיננו, כמיהה לשלום ותזכורת לנציגי הדור הצעיר שאין לנו ארץ אחרת. אין ספק, בתוך המצגות יש איזה כוח מניע בלתי מוסבר שדוחף וגורם לכל אחד לשבת ולהקשיב, אותי זה לקח למחוזות קסומים ועורר בי ים של געגועים, אני משוכנע שאם נציגי הדור החדש היו טועמים את ריח המצגות שלך, אז אין ספק שהערכים שאתה מייצג במצגות אלה היו גוברים על אלה של ערוץ 2. ישר כוח !!!
בנוגע להכנת מצגת, אני מעוניין בשירותך , עם סיום עבודת האתר אני אצור קשר.
בהצלחה
ממני

גבי ק.

שלום עוזי טאובר
המצגת (חוף פולג וסביבתו) יפה אבל בסוף לכלכת בגדול.
אתה נותן לנו את הטלפון הסלולארי שלך אבל האנטנה היא מרעילה.? קודם כל היא לא מרעילה. הסלולארי שלך מרעיל אותך פי כמה מיליונים מהאנטנה הקרובה ביותר.
קרינה בלתי מייננת בעוצמה שהאנטנה מפיצה היא בלתי מזיקה לחלוטין, יש על זה מחקרים ללא סוף.
שנית, אם אתה וכל יתר בורי עם הארץ כל כך פוחדים מן האנטנה, זרוק את הסלולארי שלך עם כל יתר הטומטומים ואז לא יצטרכו את האנטנות. אבל מעבר לכך, זרוק את כל מערכות האזעקה, תקשורת לווינים, משדרי רדיו וטלוויזיה, מערכות הרמזורים, הגנה מפני אש, ובעיקר את השמש, לפח הקרוב.
האנטנות הסלולאריות הן הסכנה הקטנה ביותר והדבר שצריך להדאיג אותך הכי פחות, אלא מה? היא הפוביה הנוכחית שאתה מנסה להפיק ממנה "אהדת הציבור", או בקיצור אתה פופוליסט צבוע.
מיכאל ב.

עוזי שלום
מאוד מאוד התרשמתי והתרגשתי לשוטט באתר שלך, לחוש את הלחות בקובה את סיפורי המורדים ואת הפסקת החשמל בעקבות וילמה, שלבסוף חלפה לה מבלי להותיר נפגעים. סיפור מרתק על עם שאתה מסוגל להעביר לי אותו בעזרת מילים ולתת לי הזדמנות להקדיש לו מחשבה חיבה והרואיקה. באמת כל הכבוד לך, על השיתוף שלך בחוויותיך, עם קהל יושבי בית.

אתה מתבטא בצורה רהוטה וברורה לכל נפש, אתה מצליח להביא את המקומות אלינו הביתה, עם הריחות והתחושות. את שטוקהלם הנקייה, ואוסקר ווילד שצוחק על כל העולם – שכוב נינוח על סלע בדבלין.

תודה מקרב לב
ושתמשיך לטייל עוד הרבה וליהנות.
שושנה

עוזי שלום
אתה פותח מצגת אחר מצגת והעין אינה שבעה, המילה קסום אין בה כדי לבטא את היופי האצור, את העריכה הזורמת, את זויות הצילום, התמליל והנעימה המתלווה, זה פשוט מרגש עד דמעות.
תודה
חיים צ.

עוזי שלום
אני עוסק בדידקטיקה של ידיעת הארץ בחוג להוראה שבאוניברסיטת חיפה. אתרך הומלץ בפניי. שמחתי לראות כי אתה מעניק ל"סיפור" של "עמק הבכא" מבט אישי ובאתרך גם מצגות אשר תוכלנה להוות דוגמא ככלי דידקטי נוסף ומאתגר לסטודנטים הלומדים בחוג.
השימוש באתרך ייעשה אך ורק לצרכים לימודיים.
אבקש את אישורך
תודה
ד"ר אריה כהן
בוקר טוב ושבוע נפלא עוזי
בחברותא עם עוזי  / כרגיל ממריא לשחקים
על כנפי תהפוכות החיים / כנהוג להינשא למרומים
על כנפי הזמן לכל מקום

בצוותא עם עוזי / עולם מלא על כף יד / יופי נאצל לעולמי עד
תלוי ועומד / בחלוף הזמן שעה לרגע  / יופי , אהבה, הרמוניה עם היחד……

עוזי יישר כח ,
תבורך בכל אשר תפנה.
צ. שלמה

שלום עוזי
קוראים לי יולי ואני בת 7.5. אבא שלי הראה לי את המצגת שלך על רומא ואני מאד נהניתי. עשית לי חשק לבקר שם. תודה רבה לך.
יולי נ.

שלום רב
לאחרונה, הגיעוני מספר מצגות משלך. ניכר שהושקעה מחשבה רבה בעריכה אלא שיש מספר דברים המפריעים לי כדוגמת הפסוק:
ישנם באירלנד אנשים חביבים למרות שהם אירים[יסולח לי אם לא דייקתי]. נכבדי, הכרתי בימי חיי אירים רבים אותם הייתי מחליף מייד בישראלים ללא תמורה.
ההתנשאות שלך, שבוודאי תתרץ אותה בהומור, הנה אחת הסיבות "לחיבה" אותה רוחשים אלינו כה רבים בעולם הגדול."חכמים היזהרו בדבריכם".
בברכה,
יוסף ב.

לעוזי טאובר שלום,
שרשרת התמונות שלך מיפו העתיקה הגיעה גם אלי. הצילומים נהדרים ואיכותיים במיוחד -כולם . תודה לך!!!
יש לי שלוש שאלות ברשותך:
א. האם יש לך אתר באינטרנט בו אוכל לצפות בתמונות נוספות?
ב. באיזו מצלמה אתה משתמש?
ג. האם אתה קרוב משפחה של ליבייה ועמי טאובר?
עמירם פ.

שלום,
רק כמה מילות תודה והערכה על המצגות המהממות שלך, שלא רק מעלות זיכרונות לאלה שטיילו במקומות, אלא גם גורמות לרצות להגיע לאותם מקומות. תוספות ההסברים ממש במקום.
שוב תודות,
נאווה ט.

לעוזי שלום רב,
שמחתי עם הלקט הנהדר.
המון תודה על התמונות המדהימה והמוסיקה, הו המוסיקה!!! נולדתי וגדלתי בכל
הרחובות הקטנים האלו כשמדינתנו עוד לא הייתה ממש מדינת ישראל וזה – מאד מרגש.
כל הכבוד!! מדהים !! רק חבל שהעיר כל כך הזדקנה ולא כל כך מטופלת… כן,
האזורים הזקנים/מבוגרים שלה….. חשבתי שייעשה משהו כיום…
כל טוב
דליה ג.

שלום לך עוזי.
איש מקסים ומיוחד שמוכן לשתף אותנו בחוויות הנופים המרהיבים שאתה חווה. אני אישית ממש מודה לך אתה מכניס שמחה לחיי. אני מוגבלת ואינני יכולה להגיע למקומות המרהיבים של הארץ שלנו.
אני לומדת להכיר את המקומות שאין באפשרותי פיזית להגיע אליהן וליהנות מכל שנייה ולכן אני מודה לך מאד.
היה קטע שנגע ללבי שבו הודאת על בדידות, אינך בודד אתה שואב את האנרגיות שלך מהטבע ומעניק שמחה לאנשים אחרים ונטען בחזרה תהיה מאושר שאתה יכול לעשות זאת.
ושוב תודה.
ריקי

לעוזי טאובר שלום,
הגיע אלי ד"א פלוס מצגת שאתה ערכת על רומא.המצגת יפה, ומזכירה לי את שני הטיולים שערכתי בעיר היפה הזאת.רציתי לדעת אם יש אפשרות לקבל ממך עוד תמונות על מקומות יפים בעולם. האם יש לך תמונות על העיר רוונה RAVENAבאיטליה? למדתי באוניברסיטה שיש שם את האוסף היפה ביותר בעולם של ציורי מוזאיקה( מימי הביניים). אשמח להתכתב איתך דרך האינטרנט, ולשלוח לך צילומים יפים מהעולם. אני מטיילת הרבה בחו"ל.
ט.

שלום עוזי,
כל הכבוד, זה עתה צפינו במייל התמונות מרומא, נהדר.
גם צורה וגם התוכן, שאתה מוסיף את הכתוביות עם ההסברים והפרטים, ראינו נהנינו ו…נשמח להמשך.
בברכה,
חוה ת.

הצילומים ברובם מצוינים.
הכיתוב מקלקל אותם. בתור צלם אתה הרבה יותר טוב ממחבר טקסטים. לטעמי, וותר על הכיתוב. אם זה חשוב לך הוסף בסוף המצגת.
תודה על הצילומים.
דוד פ.

שלום עוזי ושבת שלום .
אנו מאוד נהנים מהמצגות שלך שאנו מקבלים מחברים שלנו . נשמח לקבל ממך ישירות הוסף אותנו למכותבים שלך.
אנו היינו לאחרונה ברומא לפני 20 שנה . המצגת היפה מחזירה אותנו לימים יפים כשטיילנו באיטליה.
א. טל נהרייה

שלום עוזי
נשלחה אליי המצגת שלך בנושא סנט פטרבורג והוקסמתי. אשמח אם
תישלח אליי עוד דברים כאלה או כל דבר אחר
תודה גיא

שלום לך.
ראיתי את המצגת היפיפייה המוגשת בצורה עממית מחד ומרתקת מאידך, על התמונות המרהיבות (מזכירה לי קצת את וונציה). לא הייתי בה. אבל עכשיו אני יודעת שאהיה ! המון תודה, וברשותך אפיץ לכל מיודעיי ומכריי. (קיבלתי את המצגת, מידיד שיודע שאני עובדת על הכנת מצגת על יעדי טיול במערב אירופה למשפחות שאינם יורודיסני) הוא שלח לי אותה לצרכי למידה על מצגות… אבל אני לקחתי משם את הערך המוסף של יעד יפיפה לטיול.
תודה רבה.
יונית

שלום עוזי,

אינך יכול לזכור אותי, אבל נכחתי בהרצאה שלך על קובה ואף הודיתי לך על הרמה והאיכות… אני מדריך טיולים, גם ב"נתור". והנה, לגמרי באקראי, קיבלתי השבוע פעמיים דוא"לים ובהם מצגות שלך – אחת על אירלנד ואחת על סט. פטרבורג.
רציתי להביע את התפעלותי משתי המצגות. כל הכבוד!
חיים קרופך, מדריך.
שלום עוזי
אבקש להביע את מלוא הערכתי הרבה על ההשקעה הענקית והנפלאה ועל המצגות הנהדרות והצילומים המשגעים – מגיע לך צל"ש על מפעל חיים , מודה לך מקרב לב על התרומה שלך לאומנות הצילום – תענוג גדול להציץ לעולמך השיתופי , כן ירבו כמוך .
אנוכי משמש כיו"ר עמותת בית המורשת הדרוזית בכפר ג'ולס בגליל המערבי , במוזיאון העמותה ישנם כ-2000 כלים עתיקים מהמורשת הדרוזית הנפלאה , אני מתכבד להזמינך אלינו להתארח ולהתרשם מקרוב למפעל חיים מסוג אחר שבודאי יחדש לך משהו שלא מוכר לך , תשמע סיפורים עממיים , על גלגול נשמות , תרופות סבתא , תלבושת מסורתית , עין הרע , ותצפה בסרט קצר על המורשת הדרוזית .
שלך בידידות והערכה
סעיד נבואני

שלום לך איש יקר עוזי
כילידת ירושלים שבה עברה ילדותי התמונות במצגת ריגשו אותי עד דמעות תודה שקיימים יפי נפש כמוך יישר כח ותודה
בהערכה.
ריקי

עוזי שלום,
תודה על המצגות היפות והמעניינות ששלחת לנו, אחת על מלחמת יום הכיפורים והשנייה על עיגולים באנגליה.
לא יכולנו להגיב בזמן מכיוון שהיינו תקופה מסוימת ברומניה , במקום נופש. בהזדמנות הזאת הספקנו לראות גם מספר מחזות של קלאסיקה רומנית ואפשר לומר שבסך-הכל נהנינו מהשהות שלנו שם.

ברצוני להתייחס קודם למצגת הנהדרת ששלחת לפני יום הכיפורים.
בשבילנו (שלא הינו פה בימים ההם ולא חווינו על בשרנו את המתרחש) זה היה שעור איכותי ממדרגה ראשונה, יותר טוב ונוגע ללב מכל מה שקראנו בנושא הזה. השכלת להעביר לא רק מידע על המלחמה, אלא גם רגש עמוק ומשכנע, הזדהות, עיניים ולב למסתכל בריצת השקופיות . עשית את המצגת מזווית אישית ובזה הצלחת לרגש אותנו מעל הראש , ואם אגיד שבדמעות בעיניים הסתכלנו בה, זאת לא תהיה הגזמה אלא אמירה של אמת.
המצגת על עיגולים באנגליה פתחה לנו צוהר לעולם הקסום של האי הבריטי עם קריצת עין ושובבות שבהן טכניקות הצילום, מוטיב העיגולים "הרוקדים" בקצב המוזיקה היפה והקופצנית – מגלים לעיני המסתכל פריטים של ארכיטקטורה ומלמדים את הצופה "להתבונן". חוויה מעניינת, מקורית וברוכה.

לזכותך עוזי ייאמר שהעבודה שהשקעת במצגות שלך, תשומת הלב לפרטים, מגוון מייצג של תמונות, זוויות צילום מחושבות היטב, הסברים קולעים ומעודכנים בשילוב מוזיקה מתאימה, במילה אחת כל הקוקטיל הנהדר הזה, מצליח לעבור את המסך, ישר ללב הצופה. והצופה הזה הופך למין שותף למחשבותיך ולרגשותיך. הוא מבחין שבמצגות השקעת לא רק ידע וכשרון, לא רק זמן יקר מזמנך, אלא גם חלק מלבך, חלק מנפשך, ולכן הצלחת לרגש גם אותנו ,להלהיב אותנו, לגרום לנו לחפש ולהכיר עוד ועוד מהיצירות שלך .
גם האתר שלך- שמדי פעם בפעם נוהגים לגלוש בו ולהתעדכן על המוצגים המעניינים שמופיעים שם,- מעשיר אותנו בידע על מקומות שונים בארץ ומחוצה לה ומעורר סקרנות והתעניינות, אפילו אם מדובר במקומות שכבר בקרנו בהם בעבר. תמיד יש למצוא שם משהו חדש, טרי, מושך, מקרב. כל זה בתוספת לשפה הפיוטית והקולעת שאתה מתאר באמצעותה את המקומות, גורם לנו למה לא- סיפוק והנאה מירבית!
בפרסום על ההרצאות שלך לא מופיע תאריך והיינו מעוניינים להשתתף בכמה מהן.
בבקשה בטובך תיידע אותנו על התאריכים לנושאים:
– התענוגות של פרובאנס
– בעקבות ישו בארץ הקודש
– קובה המהפכה כבר בדרך
– סנט פטרסבורג -הצארינה
עוזי,תודה מכל הלב על העבודה המקסימה שאתה עושה ועל כך שאתה שולח לנו מהפנינים המלוטשות, שהן נכס לכל מי שהזדמן מזלו לקבל אותם.
שלום , ומקוים להתראות
רוזיקה ואלברט ל.

 

לראש הדף